015 24 02 06 info@kdca.be
KDCA is opgericht door accountant en belastingconsulent Karl De Coux.  Hij kan bouwen op meer dan 25 jaar ervaring in de accountancy en fiscaliteit.    In die tijd heeft hij ervaren dat niet alleen de cijfers belangrijk zijn, maar ook vertrouwen en persoonlijke contacten zodat er een juiste en correcte reflectie kan gemaakt worden.

Men kan stellen dat uw accountant als “de huisdokter van uw onderneming” fungeert.

Karl De Coux heeft samen met zijn echtgenote Veerle Witters, een team van enthousiaste, getrouwe en ervaren medewerkers kunnen samenstellen.  Samen garanderen we een accurate, efficiënte en professionele opvolging.    Teneinde steeds up-to-date te blijven in de complexe wetgeving van onze omgeving volgt iedereen binnen het team op regelmatige basis verschillende opleidingen.

Persoonlijk contact in de klantrelatie is voor ons enorm belangrijk.  Vandaar dat er voor elk dossier een dossierbeheerder wordt toegewezen.  Uiteraard staan buiten deze twee mensen alle andere medewerkers klaar voor alle cliënten.   Alle afspraken kunnen doorgaan op ons kantoor of op de kantoren van de cliënt.  Op die manier kunnen wij op een vlotte manier het klankbord zijn voor onze klant.

KDCA is opgericht door accountant en belastingconsulent Karl De Coux.  Hij kan bouwen op meer dan 25 jaar ervaring in de accountancy en fiscaliteit.  In die tijd heeft hij ervaren dat niet alleen de cijfers belangrijk zijn, maar ook vertrouwen en persoonlijke contacten zodat er een juiste en correcte reflectie kan gemaakt worden.

Men kan stellen dat uw accountant als “de huisdokter van uw onderneming” fungeert.

Karl De Coux heeft samen met zijn echtgenote Veerle Witters, een team van enthousiaste, getrouwe en ervaren medewerkers kunnen samenstellen.  Samen garanderen we een accurate, efficiënte en professionele opvolging.    Teneinde steeds up-to-date te blijven in de complexe wetgeving van onze omgeving volgt iedereen binnen het team op regelmatige basis verschillende opleidingen.

Persoonlijk contact in de klantrelatie is voor ons enorm belangrijk.  Vandaar dat er voor elk dossier een dossierbeheerder wordt toegewezen.   Alle afspraken kunnen doorgaan op ons kantoor of op uw locatie.  Op die manier kunnen wij op een vlotte manier uw klankbord zijn.

Karl De Coux

Accountant IAB & Belastingconsulent
karl@kdca.be

Veerle Witters

Administratie
veerle@kdca.be

Carolin De Ridder

Dossierbeheerder
carolin@kdca.be

Leen Van Romphey

Dossierbeheerder
leen@kdca.be

Rita Renap

Dossierbeheerder
rita@kdca.be

Ruben Govaert

Erkend Boekhouder-Fiscalist BIBF
ruben@kdca.be

Ellen De Cuyper

Dossierbeheerder
ellen@kdca.be

Stefanie Verreet

Stagiair-accountant
stefanie@kdca.be

Jo Vansant

Stagiair-accountant
jo@kdca.be

Jorgen De Wolf

Fiscalist
jorgen@kdca.be

KDCA en zijn teamleaden zetten zich ook in voor maatschappelijke, goed doelen.
Onder andere voor Stichting Pelicano:

“Stichting Pelicano biedt Belgische kinderen de hulp die ze nodig hebben om de vicieuze cirkel van armoede te doorbreken en een waardevolle toekomst op te bouwen.”
Klik op het logo voor meer informatie.

Daarnaast doen KDCA en sympathisanten elk jaar mee aan “Heist Loopt”. In 2016 werden wij hiervoor bekroond als “Sportiefste Bedrijf”.
Op die manieren ondersteunen wij “Actie Zorgenmens”:

Actie Zorgenmens is een verzamelnaam van fund-raising acties, allemaal volledig ten voordele van de sociale verenigingen in onze gemeente.”
Klik op het logo voor meer informatie.